Anmälan till våra kurser!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kristianstads SLS
Vi, tillsammans

Vår viktigaste resurs, anställda & ideella
Foto: Fotograf Fredrik

Här presenteras kortfattat föreningens viktigaste resurs, våra anställda och våra ideella verksamhetsansvariga, allt i alfabetisk ordning på förnamn. 

 

Felix Jönsson, simtränare

Född 2004

 

Kontaktuppgifter

E-mail: felix@ksls.se

Tel: -

 

Frida Jarl Halvarsson, simtränare
Foto: Fotograf Fredrik

Född 2003

 

Kontaktuppgifter

E-mail: Frida@ksls.se 

Telefon: - 

 

 

 

Hans Johnsson, tekniksimansvarig & vuxenkurser
Foto KSLS

Född 1962

 

Kontaktuppgifter

E-post: hans@ksls.se 

Telefon: 076-881 80 76

Henk Beck, master motion

Kontaktuppgifter

E-post: kansli@ksls.se 

Telefon: 

 

Ida Marko Varga, simtränare, simskoleansvarig och kontaktperson Parasim
Foto: Fotograf Fredrik

Född 1984

 

Kontaktuppgifter

Simskola E-post: simskola@ksls.se

Parasim E-post: parasim@ksls.se

E-post: Ida@ksls.se

Telefon: träning 072- 307 75 80,

Telefon: simskola/parasim 0768 - 632911

Jan Glanz, morgonbadarna

Född 1953

 

Kontaktuppgifter

E-post: 

Telefon: 

Maria Norberg, masters

Född 1963

 

Kontaktuppgifter

E-post: 

Telefon:

Olivia Jarl Halvarsson, simtränare
Foto: Fotograf Fredrik

Född 2003

 

Kontaktuppgifter

E-mail: Olivia@ksls.se 

Telefon: - 

 

Robin Boisen, parasimtränare
Foto: KSLS

Född 1999

 

Kontaktuppgifter

E-mail: parasim@ksls.se 

Telefon: 076-166 58 04 

Roland Eriksson, livräddningsgruppen

Kontaktuppgifter

E-post: kansli@ksls.se 

Telefon: 

 

Sebastian Marko Varga, chefstränare simning
Foto: Fotograf Fredrik

Vår chefstränare 

 

Född 1984

 

Kontaktuppgifter

E-post: sebastian@ksls.se 

Telefonnummer: 0721-930878 

 

 

Stefan Nilsson, vattenpolo
Foto: Larsson Sweden AB

Kontaktuppgifter

E-post: vattenpolo@ksls.se 

Telefon: 

 

Veronika Jarl, konstsim
Foto: Fotograf Fredrik

Kontaktuppgifter

E-post: konstsim@ksls.se 

Telefon: 

 

Åsa Bengtsson, kanslist
Foto: Fotograf Fredrik

 

 

Kontaktuppgifter

E-post: asa@ksls.se 

Telefon: 044-21 75 02 alt 0735- 33 52 95

 
Sponsorer